Home

Perdormire
Хроника

СВР СТРУМИЦА: Три лица нападнале човек на „Младинска“ во Струмица!

Home

На 06.11.2019 во 00.50 часот во Полициската станица Струмица, М.В (43) од Струмица пријавил дека на 05.11.2019 година во 23.30 часот на улица „Младинска“ во Струмица бил физички нападнат од три лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.