Perdormire
Хроника

СТРУМИЧКАТА ПОЛИЦИЈА ИЗВЕСТУВА: ИСЧЕЗНА УШТЕ ЕДНО ЛИЦЕ!

На 23.02.2020 во 16.20 часот во Полициската станица Струмица, Е.К.(28) од село Ангелци, струмичко, пријавила дека нејзиниот сопруг Т.К. излегол од дома и се уште не се вратил. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.