Perdormire
Хроника

СТРУМИЧАНКА НАПАДНАТА ОД НЕПОЗНАТО ЛИЦЕ ВО СТРУМИЦА!

Home

На 04.04.2019 во Полициската станица Струмица, А.А.(53) од Струмица пријавила дека истиот ден околу 01.00 часот во нејзиното дворно место на улица „Бетовенова“ во Струмица физички била нападната од непознато лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.