Home

Perdormire
Хроника

СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА БИЛ ФИЗИЧКИ НАПАДНАТ НА БЕНЗИНСКА ПУМПА ВО СТРУМИЦА!

Home

На 02.12.2019 година во 11.15 часот во Полциска станица Струмица, Т.Т. (53) од село Дабиле пријавил дека околу 10.30 часот во кругот на бензинска пумпа во Струмица бил физички нападнат од Т.Н.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.