Home

Perdormire
Хроника

Струмичанец ја пријавил својата 17- годишна ќерка за исчезната, а таа му се јавила да му каже дека заминала со А.Д од Струмица!

Home

На 28 март 2020 во 08.20 часот во СВР Струмица, Б.А.(60) од Струмица пријавил дека неговата ќерка Р.А.(17) се оддалечила од домот, а нешто подоцна телефонски го известила дека заминала со А.Д. од Струмица.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.