ПРЕГАЗЕНА ДЕВОЈКА НА РАСКРСНИЦАТА КАЈ „ГЛОБАЛ“ ВО СТРУМИЦА – ОЧЕВИДЦИТЕ ВЕЛАТ ДЕКА ВОЗАЧОТ ИЗБЕГАЛ!

април 7, 2021

Прегазена девојка пред да започне полицискиот час во Струмица. Несреќата се случила на раскрсницата кај „ГЛОБАЛ“ , а возачот на автомобилот како што велат очевидците избегал. Со повеќе детални информации во текот на утрешниот ден.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: