strumica denes logo

ЕДНО ЛИЦЕ ФИЗИЧКИ НАПАДНАТО ВО УГОСТИТЕЛСКИ ОБЈЕКТ ВО ВАСИЛЕВО!

Автор:

Датум:

септември 27, 2019

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

септември 27, 2019

Категории:

Хроника

На 26.09.2019 во 15.40 часот во Полициска станица Струмица, М.Н (45) од село Василево пријавил дека во 14.00 часот во угостителски објект во село Василево бил физички нападнат од С.Т. и С.Ш. од Струмица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.