ДВЕ ТЕПАЧКИ СИНОЌА ВО СТРУМИЦА ПРЕД КАЗИНО И ХОТЕЛ!

јуни 20, 2021

На 19.06.2021 во 09.00 часот во СВР Струмица, Н.А.(38) од Струмица пријавил дека околу 04.00 часот пред казино во Струмица бил физички нападнат од Т.Н.. По целосно расчистување и документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

На 19.06.2021 во 03.00 часот во СВР Струмица, Ј.Г.(48) од Струмица пријавил дека околу 02.30 часот во хотел во Струмица бил физички нападнат од И.С.. По расчистување и документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: