strumica denes logo

31 ГОДИШНА СТРУМИЧАНКА ПРИЈАВИЛА ДЕКА ЗАЕДНО СО НЕЈЗИНАТА МАЈКА Е МАЛТЕРТИРАНА ОД НЕЈЗИНИОТ СОПРУГ!

Автор:

Датум:

септември 23, 2019

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

септември 23, 2019

Категории:

Хроника

На 19.09.2019 во 20.30 часот во СВР Струмица, 31-годишна жена од струмичко село пријавила дека таа и нејзината мајка во семејниот дом биле физички нападнати од нејзиниот сопруг А.А. Полициска станица Струмица презема мерки за расчистување на случајот.