31 ГОДИШЕН СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА БИЛ НАПАДНАТ ОД ПОВЕЌЕ ЛИЦА ВО УГОСТИТЕЛСКИ ОБЈЕКТ ВО СТРУМИЦА!

март 29, 2019

На 28.03.2019 година во 01:30 часот во Полициска станица Струмица С.И (31) од Струмица пријавил дека истиот ден во 00:20 часот во угостителски објект во Струмица бил физички нападнат од Д.Н и други лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: