Home

Perdormire
Хроника

23 ГОДИШНО МОМЧЕ ПРИЈАВИЛО ДЕКА ВО КАЗИНО ВО СТРУМИЦА ЕДНО ЛИЦЕ СЕ ОДНЕСУВАЛО АГРЕСИВНО И СКРШИЛ СТАКЛО ОД РУЛЕТ!

Home

На 10.11.2019 во 18.20 часот во Полициската станица Струмица, Д.К.(23) од Струмица пријавил дека во казино во Струмица едно лице се однесувало агресивно и скршило стакло од рулетот, со што ги вознемирил присутните. Полициска станица Струмица презема мерки за расчистување на случајот.