Home

Perdormire
Хроника

22 ГОДИШНО МОМЧЕ ПО КОЕ БИЛО РАСПИШАНА ПОТЕРНИЦА Е УАПСЕНО ВО СВИДОВИЦА!

Home

На 13.11.2019 во 04.30 часот во с.Свидовица, струмичко, полициски службеници од Полициската станица Струмица го лишиле од слобода С.Ш.(22) од Кочани, за кого била распишана потерница од Основен суд Струмица за издржување затворска казна.