Home

Perdormire
Хроника

21 ГОДИШНИК ПРИЈАВИЛ ВО ПОЛИЦИЈА ДЕКА БИЛ НАПАДНАТ ВО КАЗИНО ВО НОВО СЕЛО!

Home

– На 28.10.2019 во 23.10 часот во Полициско одделение Ново Село Д.Д (21) од село Дражево пријавил дека во казино во село Ново Село бил физички нападнат од И.Н. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.