Home

Perdormire
Хроника

ШЕСНАЕСЕТ ГОДИШНО МОМЧЕ ОД СТРУМИЦА СИЛУВАЛО ДРУГО ПОМАЛО ДЕТЕ!

Home

На 17.09.2020 во 17.54 часот во СВР Струмица, жена од струмичко село пријавила дека 16-годишник од истото село извршил обљуба врз нејзиниот малолетен син. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.