Home

Perdormire
Хроника

ИНЦИДЕНТ ВО КАЗИНО: ЛИЦЕ ОД СТРУМИЧКО СО ЗАКАНА ОД ВРАБОТЕНАТА ОДЗЕЛО ПAРИ ОД ДНЕВНИОТ ПРОМЕТ!

Home

На 01.12.2020 околу 08.20 часот во СВР Струмица било пријавено дека во казино во с.Василево, струмичко, едно лице со закана од вработената одзело пари од дневниот промет. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.