Home

Perdormire

Layout H

Layout H (1/3 with F1 as starter)

Layout H (1/3 with F1 as starter)

Layout H (with A2 as starter)

Струмица Хроника

СТРУМИЧАНЕЦ ИЗЛЕТАЛ ОД ПАТОТ СО СВОЕТО ВОЗИЛО – ЕДНО ЛИЦЕ СО ТЕШКИ ТЕЛЕСНИ ПОВРЕДИ!

На 21.10.2021 во 16.30 часот било пријавено дека на магистралниот пат Штип-Кочани, пред влез во с.Чардаклија, товарно возило „цитроен џампер“, со струмички регистарски ознаки, сопственост на правно...

Повеќе

Layout H (with load more)