ВО СРЕДА ОФИЦИЈАЛНО ОТВАРАЊЕ НА НОВОТО УРБАНО МЕСТО КАДЕ СТРУМИЧАНИ ЌЕ УЖИВААТ!

Во среда (17 јануари 2018 година) во Струмица од 18:00 часот па натаму струмичани ќе може да уживаат во новото урбано место во градот бидејќи  ELEPHANT ќе добие свое официјално отварање. Струмичани ќе може да се релаксираат и уживаат во најразлични вкусови на кафе, фрешови, освежителни пијалоци. Фотогалеријата од самото отварање ќе биде објавена ексклузивно на нашиот портал во среда!

 

маркетинг


Select
Ознаки: ,