(ВИДЕО) СТРУМИЧАНКАТА СЛАВИЦА АНГЕЛОВА ГО ОСТАВИ БЕЗ ЗДИВ ЖИРИТО НА „НЕКИ НОВИ КЛИНЦИ“

 

Кога на сцената на „НЕКИ НОВИ КЛИНЦИ“ настапи петнаесет годишната струмичанка Славица Ангелова и го пушти својот неверојатен глас жирито целосно занеме и остана без здив. Славица ја пееше песната „Мрвицу“ од Калиопи. Жирито најпрвин се погледна меѓу себе а потоа сите го претиснаа копчето „Да“. Во продолжение погледнете го одличниот настап на Славица Ангелова, Струмица има навистина со што да се гордее! Уживајте:

 

маркетинг


Select
Ознаки: , , ,