(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО ГРАДОТ: БУТИК IVY ДОБИ СВОЕ ОФИЦИЈАЛНО ОТВАРАЊЕ!

Синоќа во ГТ „ГЛОБАЛ“-СТРУМИЦА на први спрат бутик IVY доби свое официјално отварање на кое присуствуваа многу гости. Во бутик IVY ќе пронајдете најквалитетна машка и женска облека која со сигурност ќе го задоволи сечиј вкус. Тимот на Струмица Денес од се’ срце им посакува многу успех. Во продолжение погледнете ги фотографиите од отварањето: ФОТО: БЛАЖЕ МЕХАНЏИСКИ      

ВО СРЕДА ОФИЦИЈАЛНО ОТВАРАЊЕ НА НОВОТО УРБАНО МЕСТО КАДЕ СТРУМИЧАНИ ЌЕ УЖИВААТ!

Во среда (17 јануари 2018 година) во Струмица од 18:00 часот па натаму струмичани ќе може да уживаат во новото урбано место во градот бидејќи  ELEPHANT ќе добие свое официјално отварање. Струмичани ќе може да се релаксираат и уживаат во најразлични вкусови на кафе, фрешови, освежителни пијалоци. Фотогалеријата од самото отварање ќе биде објавена ексклузивно на нашиот портал во среда!  

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: ДОКОЛКУ ВИ Е ПОТРЕБНА КВАЛИТЕТНА ДЕКОРАЦИЈА ЗА ВАШИТЕ ПРОСЛАВИ – ПОВЕЛЕТЕ ВО ФЛАМИНГО ДЕКОР МН!

Синоќа на улицата „Боро Џони“ бр.18 веднаш наспроти киното до гостилница „Гурман“ – ФЛАМИНГО ДЕКОР МН доби официјално свое отварање на кое присуствуваа многу гости! ФЛАМИНГО ДЕКОР МН врши секаков вид на декорација за вашите најубави мигови и прослави во животот (роденден, свадба, крштевка, вердба или било каква друга семејна прослава). ФЛАМИНГО ДЕКОР МН ќе се погрижи вашиот букет, ...

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО ГРАДОТ: ОТВОРЕН НАЈГОЛЕМИОТ СПЕЦИЈАЛИЗИРАН САЛОН ЗА ДЕТСКИ ИГРАЧКИ „ЛОТУС-М“ ВО СТРУМИЦА!

Од утре и официјално ќе може да го посетите новиот салон на ЛОТУС-М во кој ќе ги пронајдете буквално сите производи за вашите дечиња и тоа по ексклузивно најниски цени во градот. Во ЛОТУС-М може да најдете столчиња за хранење, душеци и пернички, релаксатори и кенгури, дубачиња, колички, седишта за автомобил и се останато што би му било потребно на вашето бебе. Инаку овој салон од ваков ...

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО ГРАДОТ: СТРУМИЦА ДОБИ НОВ СОВРЕМЕН БУТИК „МИА“

Струмица денеска доби нов современ бутик „МИА“ кој имаше свое официјално отварање. Бутикот „МИА“ се наоѓа во ТЦ „ГЛОБАЛ“ – Струмицa. Во „МИА“ секоја дама буквално може да избере нешто што ќе и одговара на нејзиниот стил или парче за да промени нешто во својот изглед. Во „МИА“ може да се најдат сите броеви и величини од најмалите до најголемите. Во продолжение погледнете ја целосната ...

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО ГРАДОТ: ОФИЦИЈАЛНО ОТВАРАЊЕ НА РОЛО-ДИМ ВО СТРУМИЦА!

Роло-Дим веќе постои 10 години на македонскиот пазар и пошироко.На своите потрошувачи им нуди квалитет и сигурност за своите производи.Пред да го изберете вашиот душек,треба да бидете внимателни при изборот бидејќи при спиењето ни зависат токму од него.Роло-Дим се занимава со производство на отропедски меморни перници,наддушеци од мемори пена,душеци со мемеори пена и продажба ...

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО ГРАДОТ: ОФИЦИЈАЛНО ОТВАРАЊЕ НА АУТОТИМ ВО СТРУМИЦА!

НОВО ВО ГРАДОТ! Вечерва во Струмица и официјално се отвори АУТОТИМ! Ова е тим кој со сигурност ќе работи посветено и одговорно и со полна пареа ќе се грижи за вашите автмобили. АУТОТИМ е тим кој ќе работи со авто козметиката, TUNING штопови, фарови, браници, прагови а исто така и со автоделови, каросериски делови, улје, фитри каиши и многу други работи. Во склоп на АУТОТИМ се отвара и автоперална ...

ГОЛЕМО ОТВАРАЊЕ УТРЕ НА АУТОТИМ ВО СТРУМИЦА!

Големо отварање утре на АУТОТИМ во Струмица! Тим кој од сега па натаму ќе се грижи за вашите автомобили. АутоТим е тим кој ќе работи со авто козметиката, TUNING штопови, фарови, браници, прагови а исто така и со автоделови, каросериски делови, улје, фитри каиши и многу други работи. Во склоп на АУТОТИМ се отвара и автоперална каде вработените ќе се погрижат за добро и квалитетно перење на ...

(ФОТО) ОТВОРЕНА ПРВАТА КАНЦЕЛАРИЈА НА ФИРМАТА МБ ЕКО-ГЛАНЦ!

На улицата „Браќа Миладинови“ бр.41 во близина на пазарот „Чешел“ во Струмица, отворена е првата канцеларија на фирмата МБ ЕКО-ГЛАНЦ, фирма која ќе се погрижи да ги одржи вашите домови, деловни простории, згради и влезови да бидат комплетно чисти со посебни специјални средства. Освен тоа, МБ ЕКО-ГЛАНЦ со професионални машини ќе ги направи како нови вашите теписи и вашиот тапациран ...

(ФОТО) НОВО ВО ГРАДОТ: НА 1 СЕПТЕМВРИ ОФИЦИЈАЛНО ОТВАРАЊЕ НА ФИТНЕС ЦЕНТАРОТ „CITY GYM“

Почитувани читатели, ве известуваме дека во петок на 1 септември и официјално ќе се отвори фитнес центарот „CITY GYM“. Фитнес центарот е опремен со најдобрите справи за вежбање и ги има сите потребни суплементи кои ви се неопходни за комплетна посветеност на развивање силно и здраво тело! Сите оние кои ќе уплатат членарина за месец септември добиваат гратис мајца. На отварањето фирмите ...