ПОНУДА: ЕКСКУРЗИЈА ВО ПРЕКРАСНИОТ ИЗРАЕЛ СО ТУРИСТИЧКАТА АГЕНЦИЈА МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА!

Екскурзија Израел со лет од Софија! 5 ноќевања со поjaдок и вечери. 28.02.18 – 6:55 – 09:20 05.03.18 -10:20 -13:10 6 дена / 5 ноќевања – 648 € MyTravel Strumica ЦАНОВИ ООД +359 878 568 207 – BG Macedonia, Strumica, Marsal Tito 21 +359 878568207 – BG +389 78 998 748 – Viber MK skype: fashiong1 email: mytravelstrumica@gmail.com https://www.facebook.com/mytravelbg

(ФОТО) ЕКСКУРЗИЈА ВО ИСТАНБУЛ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО ГРАДОТ САМО СО МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА!

Екскурзија до Истанбул 138 € по лице 30.03.18 – 01.04.18 13.04.18 – 15.04.18 20.04.18 – 22.04.18 27.04.18 – 29.04.18 3 дена / 2 ноќевања ТРАНСПОРТ: Автобус од Струмица ДЕСТИНАЦИЈА: Турција ГРАД: Истанбул Доплата: За дете до 11,99 години, сместено во соба со 2 возрасни лица – 100 € • Email: mytravelbgmk@gmail.com • MyTravel Strumica +389 78 998 748 MK viber, +359 878 568 207 – BG

ПОНУДА ЗА ДОЧЕК НА НОВА ГОДИНА: ТРИ НОЌЕВАЊА 249€ ВО СПА ЛУКСУЗ ВО ТУРЦИЈА!

5* СПА ЛУКСУЗ ВО ТУРЦИЈА ЗА НОВА ГОДИНА http://www.kolinhotel.com 30.12.17 – 02.01.2018 г. 249 € ПО ЛИЦЕ – ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА: Превоз со лиценциран автобус од Софија 3 ноќевања со 3 појадок и 2 вечери богата шведска маса без пијалоци; Празнична вечера со богата шоу програма Новогодишната вечера менито е со алкохол и безалкохолни пијалаци неограничено. Употреба на базени, фитнес, сауна, џакузи и други. Медицинско ...

(ФОТО) ПОНУДА ПО НИСКА ЦЕНА НА МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА: ПОМИНЕТЕ ЈА НОВАТА ГОДИНА ВО ИСТАНБУН НА ЈАХТА!

НОВA ГОДИНА ВО ИСТАНБУЛ НА ЈАХТА 30.12.17-02.01.2018  4 дена / 3 ноќевања – 212 € по лице со автобус од Софија, Бугариja ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА: ХОТЕЛ ERDEN SARAYEVO 3* www.erdensarayevo.com.tr Транспорт со лиценциран 4 * автобус; 3 ноќевања со појадок www.erdensarayevo.com.tr; Новогодишна вечера на Јахта Водич од агенцијата и туристички водич за време на патувањето, Патни и гранични трошаци Здравствено осигурување од 2000 евра 20:00 ч. ...

СТРУМИЦА ДЕНЕС ЕДИНСТВЕН МЕДИУМ ОД МАКЕДОНИЈА КОЈ Е ПОКАНЕТ ВО БУГАРИЈА ДА БИДЕ ЖИРИ НА ТРЕТОТО ИЗДАНИЕ НА БАЛКАНСКИТЕ НАГРАДИ ЗА ТУРИСТИЧКА ИНДУСТРИЈА

Со огромно задоволство и чест најавуваме дека порталот Струмица Денес е единствениот медиум од Македонија кој доби покана да биде жири на третото издание на Балканските награди за туристичка индустрија 2017 година кое ќе се одржи на петти декември во хотел Премиер Бест Вестерн во Софија, Бугарија. Македонија исто така ќе учествува со туристички културни атракции, најпрестижни награди ...

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ПАКЕТ ОД ТРИ НОЌЕВАЊА СО ПОЈАДОК – 65 ЕВРА ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА, ПОНУДА ЗА 8 ДЕКЕМВРИ!

8 ДЕКЕМВРИ ТОП ПОНУДА  http://www.ivaielena.com Пакет од 3 ноќевања со појадок – 65 евра во двокреветна соба Цените важат за 1 лице и вклучуваат 3 ноќевања и појадок:  Празнична вечера во рестораните на хотелот на 08.12.17.  Употреба на џакузи, парна бања, сауна и зоната за одмор, безжичен интернет и паркинг.  Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ. Хотел Ива & Елена е лоциран во к.к Пампорово во ...

ТОП ПОНУДА НА МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА ЗА БУДИМПЕШТА – 98 € ПО ЛИЦЕ 4 ДЕНА!

ТОП ПОНУДА БУДИМПЕШТА – 98 € ПО ЛИЦЕ Екскурзија до Будимпешта од СОФИЈА! 4 дена / 2 ноќевања 01.11.2017 и 21.12.217 Цена по лице во двокреветна / трокреветна соба – 98 € Дете до 12 години, со две возрасни лица – 78 € Сместување во еднокреветна соба – 128 € Kористење на двокреветни седишта од еден турист – 42 € Цената вклучува: • Лиценциран автобуски превоз; • 2 ноќевања со појадок во Будимпешта ...

(ФОТО) НОВОГОДИШНА ПОНУДА НА МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА ВО БАНСКО, ХОТЕЛ АНЕЛИ!

НОВА ГОДИНА БАНСКО ХОТЕЛ АНЕЛИ www.hotel-aneli.com Цена по лице: 168 € 3 ноќевања во двокреветна соба 3 поjадок 3 попладне поjадок 3 вечери (од кои една новогодишна ноќ со DJ и програма) WIFI превоз до лифт Понудата важи за 2 лица во соба Доплата за еднокреветна соба – 80 € Деца до 3 години – бесплатно Деца од 3 до 12 години попуст од 50% Хотел Анели 3 * Банско MyTravel Strumica работно време од 12:00 до 20:00 ч. ЦАНОВИ ...

ЕКСКЛУЗИВНО НАЈНИСКА ПОНУДА ВО ГРАДОТ НА МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА ЗА ДОЧЕКОТ НА НОВАТА ГОДИНА!

НОВА ГОДИНА БАНСКО ТЕРРА КОМПЛЕКС **** Цени сместување + Празнична Новогодишна Вечера и шоу-програма: 3 ноќевање – по лице во двокреветна соба со појадок и вечера – 293 € 4 ноќевања – по лице во двокреветна соба со појадок и вечера – 332 € 5 ноќевања – по лице во двокреветна соба со појадок и вечера – 365 € Winslow Infinity Hotel Цени сместување + Празнична Новогодишна Вечера и шоу-програма: 3 ...

(ФОТО) МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА СО НАЈНИСКА ПОНУДА ЗА АНТАЛИЈА – 380€ СЕДУМ НОЌЕВАЊА СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРВА – ТОП ОПФЕРТА

АНТАЛИЈА – 380 € – ТОП ОПФЕРТА Мистериите на Античка Ликија ! 7 ноќевања со појадок и вечера, лет од Софија – 380 € Датуми на заминување: 11.10.2017, 18.10.2017 Програма Сместување Хотели: Анталија – ЛАНКОРА БЕАХ 4 * – http://minehotels.com/L/ (или слично) Памуккале – Хераклес 4 * – http://www.heraklestermal.com.tr/eng/ (или слично) Fethiye – Telmesoss Select 4 * – http://www.hoteltelmessos.com/ (или слично) Kash – Cappari Aquaprincess 4 * – http://www.aquaprincess.com/ (или ...