(ФОТОГАЛЕРИЈА) СТРУМИЧАНИ ГИ НАПОЛНИЈА ТЕФТЕРИТЕ СО СКАПОЦЕНИ ИНФОРМАЦИИ И ИМАА СПЕЦИЈАЛНА ОБУКА ОД ПРОФЕСИНАЛНИОТ ЛЕКТОР НА ТИАНДЕ!

Струмичани во просториите на ДОМ НА АРМ – СТРУМИЦА имаа можност да присуствуваат на специјалната обука од професионалниот лектор ВАНГЕЛ ПАНОВ кој од Софија допатува за овој настан. Присутните навистина имаа што да слушнат и ги наполнија своите тефтери со многу скапоцени информации. Во продолжение погледнете ја целосната фотогалерија:

ТИАНДЕ-СТРУМИЦА ВИ ПРИРЕДУВА СПЕЦИЈАЛЕН НАСТАН ВО НЕДЕЛА ВО ДОМОТ НА АРМ ВО СТРУМИЦА!

Струмичани на 10.12.2017 во недела во „ДОМ НА АРМ“ -СТРУМИЦА со почеток од 19:00 часот ќе имаат специјална чест да слушнат информации за производите на ТианДе од официјалниот професионален Лектор во ТианДе Г-ин Вангел Панов кој за прв пат доаѓа во Струмица да одржи вакво ИЗЛАГАЊЕ Ќе ни биде задоволство да не удостоите со вашето присуство!

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ПОЛНА ПРОСТОРИЈА, ПОЛНО СРЦЕ – ГОЛЕМА ПРЕЗЕНТАЦИЈА НА ТИАНДЕ ВО НОВО СЕЛО!

Голема презентација на брендот ТианДе во Ново Село! Преполната просторија сведочеше за квалитетот на овој руски еко бренд. ТианДе упати голема благодарност до организаторите Д-р Јулија Поп-Николова и Јасмина Јанчева – сопственик на салонот за убавина во Ново село – „Јасмина “. Во продолжение погледнете ја целосната фотогалерија:

(ФОТО) Единствена крема за лице за сите типови на кожа од 17 до 77 години во ТианДе Струмица

Серија Овча плацента – Плацентата – врзувачки орган во организмот на мајката со плодот кај цицачите и човекот во периодот на развој. Таа е складиште на биолошки активни материи и микроелементи. Екстракт од плацента – единствен природен комплекс кој содржи протеини , аминокиселини , јаглехидрати , липиди , ензими , незаситени масни киселини , витамини и минерали. Тој е моќен ...

Кажете крај на oпаѓањето на вашата коса со производите од ТианДе-Струмица!

Моќта на ТианДе од базата на успешно решени проблеми . • КАЖЕТЕ КРАЈ НА ОПАЃАЊЕТО НА КОСАТА (ќелавост) Раст на нова коса со 100% природни производи ! Се препорачува кај: – Прекумерна загуба на косата – Кај пациенти со тешка алопеција – Нарушувања на растот на косата – Тенка и слаба коса Акција: – Престанува опаѓањето – Го неутрализира хормоналниот дисбаланс – Ја подобрува ...

Zhenfey 35 + Колекција која вашето лице ќе го направи нежно и мазно како бебе само во ТИАНДЕ-СТРУМИЦА

Ви ја преставувам колекцијата „ZHENFEI PERFECT“ 35+   12801 Експрес пилинг, 90g 12802 Нежно измивачко млеко, 90g 12803 Навлажнувачки крем, 55g 12804 Интензивна крем-грижа против брчки, 55g 12805 Подмладувачка енергична емулзија, 45 ml 12806 Крем-гел за очи против брчки, 30g 12807 Околу очен крем-гел, 30g   Името “Zhenfey” серијата го должи на древната кинеска легенда за маѓепсаната преубава принцеза. Таа ...

СВЕДОШТВАТА ОД ЗАДОВОЛНИ КОРИСНИЦИ НА ОВОЈ УНИКАТЕН ПРОИЗВОД ОД ТИАНДЕ-СТРУМИЦА ЗБОРУВААТ САМИ ПО СЕБЕ!

КРЕМ СО СЛУЗ ОД ПОЛЖАВ – 75% муцин (слуз) – Докажан светски производ! Идеални резултати имаме во комбинација со мезоролерот за лузни од акни,изгореници и др. (погледнете ги сликите) Употреба: борба против брчки акни и белези од акни стрии лузни изгореници старечки пеги измазнување, лифтинг брадавици флеки регенерација на кожата ДЕЈСТВО Благодарение на многуте активни компоненти ...

ОСВЕЖЕТЕ И ПОТХРАНЕТЕ ЈА КОЖАТА НА ВАШЕТО ЛИЦЕ СО МАСКИТЕ ОД ТИАНДЕ-СТРУМИЦА!

+++ ИНОВАТИВНА ПРОГРАМА на TianDe +++ ПРО-комфорд платнените навлажнети маски кои имаат активен состав . Земаат уникатно место за грижа на лицето. Важен фактор : – брзо (експресно) делуваат на кожата во моменти кога таа е многу стресна од напорен ден; Покрај тоа решаваат и специфични проблеми. Маските имаат широк спектар на дејство: -цели се во природна течност (емулзија) -избелуват -навлажнуват -ја ...

(ФОТО) ЗАДАДЕТЕ И УДАР И ВИЕ НА ВАШАТА БОЛКА СО ОРТОФИТ ГЕЛОТ ОД ТИАНДЕ-СТРУМИЦА

Ортофит – гел (природен, на база на билки) Се користи за: – вкочанетост на мускулите – реума – слаба циркулација – сколиоза – болки во коските – отечени зглобови – воспалени мускули – и за други ревматски болки (артритис,остеопороза,ишијалгии, дискусхернија …) Врз основа на традиционалните медицински познавања на рускиот Алтај регион, гелот “Ortofit” ...

ТИБЕТСКА ТАЈНА СТАРА 2.000 ГОДИНИ ЗА БОРБА ПРОТИВ КОЖНИ ЗАБОЛУВАЊА ДОСТАПНА ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА!

  🌿Тибетантска тајна стара 2000 години за борба против кожни заболувања сега достапна и за нас! ✔ Хемороиди ✔ Испукани пети ✔ Инфекција на нокт ✔ Габични инфекции ✔ Жуљеви ✔ Куриево око ✔ Лишаи ✔ Егземи ✔ Црвенило ✔ Исекотини и изгореници ✔ Псоријаза … Oпис: 🔹Има високо ниво на заштита на кожата, ја одржува нормалната рН вредност, ублажува ...