Струмичкиот фудбалски „Романтичар“ по втор пат стана татко

Струмичкиот фудбалски „Романтичар“ кој денес игра во фудбалскиот прволигаш Работнички, а претходен одбранбен фудбалер на Хоризонт Турново и на Брегалница, Деан Митрев, на својот фејсбук на почетокот на оваа година објави дека по втор пат стана татко! Тимот на Струмица Денес од се срце му честита, со желба за долг и среќен живот на малото новороденче!

 

 

маркетинг


Select