СТОРИ МК – Кога струмичанка ќе облече тренерка и штикла!

Една од најпознатите и најубави струмичанки, модната блогерка Љупка Митрова, повторно ги тресе социјалните мрежи овојпат со необична комбинција која и прилега одлично. Љупка Митрова, на вчерашната хуманитарна акција организирана од Драган Гоцев блесна и ја изрази секспилноста.

 

маркетинг


Select
Ознаки: , , ,