СПОДЕЛИ И ДОБИЈ ГРАТИС ВИКЕНД ВО БАНСКО: МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА СО НАГРАДНА ИГРА ЗА НАШИТЕ ЧИТАТЕЛИ!

Туристичката агенција Мај Травел-Струмица која неодамна и официјално ја отвори својата канцеларија во Струмица и со сигурност во моментот е една од најдобрите туристички агенции во градот, гледајќи по бројот на презадоволни клиенти кои патувале со нив ова лето, најавуваат дека ќе стават крај на оваа успешна летна сезона доделувајќи гратис викенд за Банско. До наградата можете да стигнете со тоа што ќе го СПОДЕЛИТЕ овој пост и во коментар на нашиот портал на објавата ќе напишете СПОДЕЛЕНО. ( Да напоменеме дека постот на вашиот профил треба да биде споделен јавно)  

Наградната игра трае 10 дена, а сите оние кои ќе учествуваат ќе бидат дополнително информирани за местото на извлеквување. Среќниот добитник ќе има право со себе да понесе уште една личност.

Во продолжение погледнете каде ќе патува добитникот, со среќа!

БАНСКО ВО ТЕRRA COMPLEX**** СO MYTRAVEL

Тера комплекс се наоѓа во мирна површина на комплекс Пирин. Нуди поглед на теренот за голф и планините. Гостите се сместени во добро опремени соби и апартмани, лоцирани во 4 одделни згради – Пирин (главната зграда на комплексот), Рила, Родопи и Балкан.

 Сместување на двајца возрасни во двокреветна соба 2 нокевања;
 Закуски и вечери;
 Користење на затворен базен, џакузи, сауна и парна бања;
 Безжичен интернет низ хотелот;
 Употреба на детско игралиште од 9:00 до 21:00 часот.
 Паркинг;
 Доцна ослободување на просторијата на денот на поаѓање – до 14:00 часот.
 9% ДДВ, локално даночно и туристичко осигурување.
* Деца од 0 до 5 години Бесплатно;
Валидност: 15 септември – до 15 октомври 2017 година

Спа центарот на Тера комплекс нуди широк спектар на масажи за длабока релаксација, за козметика или ароматерапија. Исто така постојат и терапии за тонирање, подмладување и слабеење. Исто така постои и затворен загреан базен, отворен базен, топла када, сауна, парна бања, солариум и студио за убавина.

MyTravel Strumica
ЦАНОВИ ООД
Струмица, Маршал Тито 21
034 346490
+389 78 998 748 – Viber MK
skype: fashiong1
email: mytravelstrumica@gmail.com

маркетинг


Select
Ознаки: , , , ,