ПОРАДИ ГОЛЕМАТА ПОБАРУВАЧКА УШТЕ ЕДНА ПОНУДА ЗА СОЗОПОЛ ОД МАЈ ТРАВЕЛ -СТРУМИЦА, 7 НОЌЕВАЊА 100€

СОЗОПОЛ ХОТЕЛ VIP ZONE

7 ноќевања – по лице во студио (4 лица) – 100 €
7 ноќевања – по лице (3 лица) – 107 €
7 ноќевања – по лице во двокреветна соба – 160 €

Хотелот располага:
Класичен ресторан;
Пијано бар под ѕвездите;
Базен со pool bar;
Конференциска сала;
Уметничка галерија “Никола Манев”;
Фитнес, сауна, масажа;
Паркинг.
Наоѓа на 200 метри од плажа, хотелот е близу до центарот и стариот дел на градот Созопол. Собите и апартманите имаат климатизација, биро, софа кревет, гардероба и сателитска телевизија. Бањите се со туш и слободни тоалети, како и фен. Услуга во соба и услуги за изнајмување на автомобили се достапни. Хотелот располага со тераса која може да се користи од страна на сите гости, на 200 метри од хотелот има продавници и ресторани. 200 метри е автобуска .
MyTravel Strumica
ЦАНОВИ ООД
+389 78 998 748 – Viber
skype: fashiong1
email: mytravelstrumica@gmail.com

маркетинг


Select
Ознаки: , ,