(ЛЕТО 2018) ПОНУДА НА ВАШЕ БАРАЊЕ: ВО ЕЛИТЕН ХОТЕЛ НА СОНЧЕВ БРЕГ, 7 НОЌЕВАЊА ЗА САМО 100 ЕВРА САМО СО МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА!

СОНЧЕВ БРЕГ “SUN CITY HOTEL 1” 2018

14.07 – 21.08.2018
7 ноќевања – по лице во апартман со 3 соби- 2 спални (6 лица) – 100 €
7 ноќевања – по лице во апартман со 3 соби- 2 спални (5 лица) – 123 €
7 ноќевања – по лице во апартман (2+2) – 121 €
7 ноќевања – по лице (3 лица) – 120 €
7 ноќевања – по лице во двокреветна соба – 167 €
———————————————————————-


до 13.07.2018
7 ноќевања – по лице во апартман со 3 соби- 2 спални (6 лица) – 80 €
7 ноќевања – по лице во апартман со 3 соби- 2 спални (5 лица) – 94 €
7 ноќевања – по лице во апартман (4 лица) – 95 €
7 ноќевања – по лице (3 лица) – 110 €
7 ноќевања – по лице во двокреветна соба – 133 €

Sun City Hotel I е модерен комплекс, кој се наоѓа во јужниот дел на Сончев Брег. Лоциран на 300 метри од плажа и 2 километри од центарот, комплексот е во близина на Какао Бич,
Sun City Hotel I привлекува своите гости со својот голем базен за возрасни и за деца. За незаборавен одмор на најмалите има игралиште во близина на базенот. Комплексот располага со надворешен паркинг и мини маркет до влезот на комплексот.
Комплексот нуди широк избор на студиа, апартмани со една и две спални:
* Студио една просторија со кујна, бања со туш кабина.
* Апартман една соба – кујна, дневна соба со кревет до 4 лица.
* Апартман со две спални – кујна, дневна соба со кревет, бања со када, погоден за сместување до 6 лица.

• Email: mytravelbgmk@gmail.com
• MyTravel Strumica
+389 78 998 748 MK viber, +359 878 568 207 – BG

маркетинг


Select
Ознаки: ,