,,И ние можеме да бидеме херои” – забава со суперхероите во Селект

Сите ние пораснавме гледајки филмови со нашите омилени супер херои или барем за момент сме посакале да бидеме како нив да имаме можност да помогнеме некому. Епа сега дојде и вашата шанса!

12467809_1180072392006924_1605940606_n
Оваа сабтоа Селект организира забава наречена ,,WE CAN BE HEROES”, забавата е со хуманитарна цел и дел од картите ќе бидат за луѓе кои нашата помош најмногу им е потребна. За забавата ќе се погрижат младиот и ултра талентираниот струмички DJ MARSHALL. Забавата потоа  ќе продолжиме со еден од најпопуларните грчки диџеи, DJ Andreas Nikakis.

462777-superheroes-super-heroes
Ова е вашата шанса да бидете супер херој и да помогнете некому кому му е најпотребна вашата помош.

маркетинг


Select
Ознаки: , ,