(ФОТОГАЛЕРИЈА) МАФ МАФ ПРОСЛАВИ 20 ГОДИНИ ОД СВОЕТО ПОСТОЕЊЕ!

Голем, гламурозен и несекојдневен 20ти роденден прослави познатиот струмички клуб МАФ МАФ. Роденденот беше исполнет со голема журка, уникатно украсување, разиграни танчерки и многу гости! Во продолжение погледнете дел од фотогалеријата:

маркетинг


Select
Ознаки: , ,