(ФОТО) САМО ЗА КЛИЕНТИТЕ НА МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА: ПОНУДА КОЈА НЕ СЕ ПРОПУШТА, ТУРЦИЈА – АНТАЛИЈА – ULTRA ALL INCLUSIVE

ТУРЦИЈА – АНТАЛИЈА – ULTRA ALL INCLUSIVE
Само за наши клиенти !
5 * луксузен хотел JADORE DELUXE HOTEL & SPA 5 * http://jadorehotel.com/#
8 дена / 7 ноќевања + директен чартер до Анталија – 460 € по лице.
Турција / Анталија / – цена 460 € по лице, програма 8 дена / 7 ноќевања и директен чартер до Анталија od Софија.
Понудата важи за 8 места.
Побрзајте и резервации за датуми на поаѓање: 27.09.2017 .
Понудата вклучува:
чартер Софија – Анталија – Софија
🌇 7 ноќевања / 8 дена на база ULTRA ALL INCLUSIVE
🚌 Трансфер до хотелот
💟 Медицинска осигурување со покритие 5 000 евра
👨 Претставник од фирмата на испраќање и пречек во Анталија

27.09.2017 – по лице во двокреветна соба – 460 €
По желба превоз до Софија;
Трансфер од сите градови на Македонија до Софија со автомобил од агенцијата 40 евра повратна карта по лице;

MyTravel Strumica
ЦАНОВИ ООД
+389 78 998 748 – Viber MK
skype: fashiong1
email: mytravelstrumica@gmail.com

https://www.facebook.com/mytravelbg

маркетинг


Select
Ознаки: , , ,