(ФОТО) МАЈ ТРАВЕЛ – СТРУМИЦА СО НОВА ПОНУДА, 298€ – ТУРЦИЈА АНТАЛИЈА ALL INCLUSIVE

298 € – ТУРЦИЈА АНТАЛИЈА ALL INCLUSIVE
ХОТЕЛ -SIDE CROWN PALACE
crownsidepalace.com
10 дена/ 7 ноќевања во SIDE CROWN PALACE 5 * на база All Inclusive – 298 €

Одмор во Aнталија 22.09, 29.08.2017 Септември со автобус од Софија и сместување во хотел SIDE CROWN PALACE 5 *, Aнталија ТОП цена од 298 € по лице во двокреветна соба!
Во цената се вклучени:
7 ноќевања во SIDE CROWN PALACE 5 * на база All Inclusive;
Транспорт со комфорен автобус од Софија;
Сите патни и магистрални такси;
Претставник за време на патувањето од агенцијта;
Претставник на место при пристигнување;
По желба превоз до Софија;
Трансфер од сите градови на Македонија до Софија со автомобил од агенцијата 40 евра повратна карта по лице;
+ Секој петок по 22.09.2017 г.
Aдрес : Evrenseki Beldesi Evren Mah. Evrenseki Manavgat – Antalya / Turkey

MyTravel Strumica
ЦАНОВИ ООД
+389 78 998 748 – Viber MK
skype: fashiong1
email: mytravelstrumica@gmail.com

https://www.facebook.com/mytravelbg

маркетинг


Select
Ознаки: , , , ,