(ФОТО) ALL INCLUSIVE СОНЧЕВ БРЕГ – ХОТЕЛ БОХЕМИ, ПАТУВАЈТЕ СО МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА

ALL INCLUSIVE СОНЧЕВ БРЕГ – ХОТЕЛ БОХЕМИ

7 ноќевања All Inclusive – 298 EUR по лице двокреветна соба 
7 ноќевања All Inclusivе за 4 лица – 280 € по лице

Деца :
1 st child 2-12.99 y.o in – STD DBL / DBL ECO (2+1) 100%
Child 2-12.99 y.o in STD – DBL / DBL ECO (1+1) 50%

Хотел Бохеми се наоѓа во центарот на Сончев Брег климатизирани двокреветни соби, како и голем базен со детска зона. На целата територија е осигурен бесплатен Wi-FI, Бесплатен паркинг

Прекрасната плажа е на 7 минути пешачење. Во ресторан се служат вкусни бугарски и меѓународни јадења, а барот нуди пијалоци. Зелените околина се пријатно место за прошетки.

Менувачница: Имате потреба од локална валута? Ова место за сместување нуди менувачница.

САМО ЗА НАШИТЕ туристи со ПРЕТСТАВНИК НА АГЕНЦИЈАТА
Еднодневна и пол-дневни екскурзија
1. Истанбул (ручек, туристичка турнеја)
2. Истанбул – Метро
3. “Малиот Париз” – Букурешт
4. “Бугарските тврдини” – Велико Трново и Арбанаси (ручек)
5. “Долината на розите” – Казанлак и Шипка (ручек)
6. “Јужен брег” – Созопол и Ропотамо (ручек, прошетки со брод)
7. “Градот на спасението” – Созопол (ручек, прошетки со брод)
8. “Историјата прошетки” – Равадиново
10. Џип сафари “планината Странџа” (ручек) *
11. Несебар – Панорама
12. Кабаре (вечера)
13. Бугарска вечер (вечера)
14. Яхт пикник (ручек)
15. Морски пикник (ручек)
16. Испрати залезо

MyTravel Strumica 
ЦАНОВИ ООД
+389 78 998 748 – Viber
skype: fashiong1
email: mytravelstrumica@gmail.com

маркетинг


Select
Ознаки: , ,