АЛБАНИЈА ДРАЧ – ХОТЕЛ GRINT 4 **** HB – ОДЛИЧНО МЕСТО ЗА ДА ОДМОРИТЕ, МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА МИСЛИ НА ВАС!

АЛБАНИЈА ДРАЧ – ХОТЕЛ GRINT 4 **** HB
СО ПРИВАТНА ПЛАЖА 
Ограничени места – 26.08.2017; 02.09.2017; 09.09.2017; 16.09.2017
Појадок – Ручек – Вечера

8 дена / 7 ноќевања со луксузен автобус од Скопје !
Цената вклучува:
7 ноќевања + појадок, ручек, вечера – 353 евра по лице
Дете 0- 4 – 67 евра по лице
Дете 4 – 12 – 210 евра по лице
Второ дете 4 – 12 – 268 евра по лице

Лиценциран автобуски превоз
Водич од агенцијата
посета на Охрид
Инфо пакет
Одликувајќи се со ресторан и приватна плажа, Hotel Grint се наоѓа во Драч.

Соби:
Соби се климатизирани со телевизор со рамен екран и тераса, мал фрижидер и катче за јадење.
Услуги:
Слободна WiFi пристап е достапен во јавни простори, 24-часовна рецепција, градина и тераса. Други објекти во хотелот вклучуваат дневна и складирање на багаж. Бесплатен паркинг е на располагање.

MyTravel Strumica 
ЦАНОВИ ООД
+389 78 998 748 – Viber MK
skype: fashiong1
email: mytravelstrumica@gmail.com

маркетинг


Select
Ознаки: , ,