(ФОТО) ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ ПОНУДИ ОВА ЛЕТО НА МАЈ ТРАВЕЛ – СТРУМИЦА, 7 НОЌЕВАЊА ПО ЛИЦЕ ЗА 136€ ВО СВЕТИ ВЛАС

ЕДЕН ОД НАШИТЕ ЛЕТНИ ХИТОВИ – СВЕТИ ВЛАС !

7 ноќевања – по лице во апартман (4 лица) – 136 €

Апартмани Синева дел Сол се наоѓа во Свети Влас, на 50 метри од плажа. Комплексот нуди климатизирани апартмани, бесплатен Wi-Fi во фоајето и базен.

Сите апартмани имаат комплетно опремена кујна со прибор за јадење печка, садови за кафе, фрижидер, балкон и бања.

MyTravel Strumica
TSANOVI OOD 
+389 78 998 748 – Viber 
+359 893 388051 
skype: fashiong1
email: mytravelstrumica@gmail.com

маркетинг


Select
Ознаки: , , , ,