(ВИДЕО) МАЕСТРО ЏАМБО АГУШЕВ ВЕ ПОЗДРАВУВА ДИРЕКТНО ОД ФРАНЦИЈА!

Нашиот талентиран струмичанец, МАЕСТРО ЏАМБО АГУШЕВ продолжува да го освојува светот. Тој во моментот се наоѓа во Франција-Парис и упатува голем поздрав до сите. Во продолжение погледнете го видеото:

eve neshto od #masterclassot vo Francija-Paris so moite ucenici si svireme 😊 pozdravce do site vas ajdee stefance 😊😉 pocni 🥁

Posted by Cambo Agusev on Wednesday, 13 December 2017

маркетинг


Select
Ознаки: , , ,