Маж пронајден мртов пред својот дом во Струмица

Најверојатно, прва жртва на студ во Струмица. Маж пронајден мртов пред својот дом во кој што живеел сам, на улицата Пиринска 52.

Вчера претпладне телото на 60 годишниот струмичанец го забележал сосед и пријавил во полиција. Семејството вели дека првичните информации се дека починал од студ.

Само пред два дена бездомник на возраст од 68 години беше пронајден мртов во Скопје.

маркетинг


Select